Synopsis

Synopsis - 3x07 - Ghost World

8. října 2011 v 9:41 | Michelle
SVĚTELNÁ NOC - Mezitím, co se Mystic Falls připravuje na tradiční Světelnou noc, do města vrthnou duchové mrtvých. Po mimořádně brutálním setkáním s rozzuřeným duchem, žádá Damon (Ian Somerhalder) Bonnie (Kat Graham), aby zjistila důvod překvapující síly duchů. Elena (Nina Dobrev) přesvědčuje Jeremyho (Steven R. McQueen), aby využil jeho spojení s druhou stranou a najít nový spůsob, jak se dostat ke Stefanovi (Pal Wesley), což vede Jeremyho k příšerné volbě. Nakonec Alaric (Matt Davis) ohdaluje dlouho ukryté vodítko k minulosti.

Synopsis - 3x06 - Smells Like Teen Spirit

30. září 2011 v 21:55 | Michelle
VÍTEJTE ZPÁTKY, MATURANTI - V první den jejich maturitního roku se Elena, Caroline, Bonnie a Matt stále vzpamatovávají z nedávných událostí, zatímco Tyler si všechno užívá trochu moc. Damon je otrávený novým hostem a všichni jsou překvapeni novým studentem na Alaricově hodině historie. Matt požádá Bonnie o pomoc, když si uvědomí, že udělal velikou chybu. Mezitím Stefanpokračuje v nejnovějším úkolu od Klause, (v epizodě se neobjeví). Steven R. McQueen také účinkuje.

Synopsis - 3x05 - The Reckoning

23. září 2011 v 21:21 | Michelle
Navzdory všemu co se stalo se Caroline rozhodla vidět Elenu, Bonnie, Matta a Tylera jak si užívají tradiční zábavnou poslední noc studentů před začátkem školního roku na střední škole v Mystic Falls. Nicméně, netrvá dlouho a na večírku se objeví nečekaní hosté, kvůli kterým všechno nabere smrtící spád. Damon přesvědčí Jeremyho, aby použil jeho nové spojení s druhou stranou aby našli způsob jak porazit Klause. Klaus prohloubí svůj vliv nad Stefanem a použije ho na násilné a nebezpečné účely.

Synopsis - 3x04 - Disturbing Behavior

23. září 2011 v 21:19 | Michelle
RODINÉ POUTO - Klaus v Chicagu využívá Gloriu, čarodějnici kterou zná už velmi dávno aby mu pomohla vystopovat chybějící informace, které by vysvětlili proč nefunguje jeho plán. Gloria půvabně odhaluje zajímavé záblesky pravdy. Nicméně, si rychle uvědomí že ke kompletnímu vyřešení skládačky potřebuje znalosti Stefana. Když se náhle Stefan ocitne v nebezpečí, objeví překvapivého spojence. V Mystic Falls frustrující Damon tlačí nových nepřátel na okraje sil způsobem, který bude mít trvalé následky. Caroline zápasí s vlastními emocionálními problémy a zároveň se snaží pomoci Eleně čelit její citem. Jeremymu se podaří dosáhnout krátký ale znepokojující úspěch v jedné z návštěv duchů a tým docílí ještě větší zmatek. Nakonec se Bonnie setkává s podivnou osobou, která ji ovlivní.

Synopsis - 3x03 - The End of The Affair

8. září 2011 v 19:24 | Michelle
BOUŘLIVÁ 20. LÉTA - Klaus a Stefan přijíždějí do Chicaga, kde se Stefan setkává s upírkou (hostující hvězda Claire Holt), která o něj ve skutečnosti nikdy nepřestala mít zájem, který měla už před desítky let. Ve flashbacku v Chicagu v roce 1920, Stefan přichází tváří v tvář šokující kapitole jeho minulosti. Potom, co Damon dostane od nečekaného zdroje tip, kde je Stefan a Klaus, on a Elena jdou po jejich stopách. V Mystic Falls má Tyler obavy o Caroline, a tak se obrací pro pomoc k šerifce Forbesové.

Synopsis - 3x02 - The Hybrid

3. září 2011 v 11:48 | Michelle
NOVÉ POSLÁNÍ - Klaus dává svůj plán do pohybu, což mu dává ještě více moci, ale i přes nedobrovolnou účast vlkodlaka Raye Suttona (hostující hvězda David Gallagher), se věci nevyvíjí přesně podle plánů. Damon a Alaric neochotně souhlasí s Eleninou strategií, jak najít Stefana, což vede Damona do nebezpečného boje s nečekaným nepřítelem. Jeremy se obrací k Mattov, aby mu pomohl dál porozumět, co po něm chtějí duchové z jeho minulosti. Neuvědomující se, že Caroline potřebuje jeho pomoc, Tyler čelí emocionálnímu konfliktu s jeho matkou (hostující hvězda Susan Walters).

Synopsis - 3x01 - The Birthday

26. srpna 2011 v 10:00 | Michelle
TO JE MOJE OSLAVA - Ráno v den Eleniných 18. narozenin je Caroline zaneprázdněná plánováním oslavy, ale Elena se soustředí na hledání jakékoli stopy, která by jí pomohla zjistit, kde je Stefan. Damon také hledá Stefana, mezitím, co se snaží ochránit Elenu a držet ji dál od čehokoli, co by upoutalo Klausovu pozornost. Během toho se Stefan s Klausem snaží vystopovat vlkodlaka jménem Ray Sutton (hostující hvězda David Gallagher). Jeremy, který teď pracje v Mystic Grillu spolu s Mattem, se snaží pochopit, proč vidí duchy Vicki a Anny od doby, kdy ho Bonnie oživila. Mezitím se Alaric ze všech sil snaží dohlížet na Elenu a Jeremyho, zatímco se vyrovnává s žalem ze smrti Jenny. Nakonec, Caroline a Tyler čelí nové a nečekané výzvě.

Synopsis - 2x22 - As I Lay Dying

18. července 2011 v 20:13 | Michelle
POUTO MEZI BRATRY - Zatímco na náměstí v Mystic Falls koná promítání filmu "Gone with The Wind", Damonovi vzpomínky na Katherine z roku 1864 se mu mísí s reálnou Elenou v současné době. Stefan strašlivě zaplatí za pokus předejít tragédií a šerifka Forbesová dělá smrtelný omyl, zatímco se snaží udržet všechny v bezpečí. Více než jeden život visí na vlásku jako důsledek obětního rituálu, který končí děsivým závěrem.

Synopsis - 2x21 - The Sun Also Rises

18. července 2011 v 20:09 | Michelle
OBĚTNÍ RITUÁL ZAČÍNÁ - S přicházejícím úplňkem se Elena snaží připravit na cokoliv, co Klaus chystá a Tyler čelí své druhé proměně. Navzdory nečekanému odvážnému činu, se děsivé události rychle vymknou kontrole. Nakonec, Damon přiznává pravdu Stefanovi o děsivém novém pokroku, kterému musí čelit.

Synopsis - 2x20 - The Last Day

18. července 2011 v 20:06 | Michelle
NIKDY JE VELMI DLOUHÁ DOBA - Damon je ochoten udělat vše proto, aby se Elena nestala obětí Klausova plánu na zrušení kletby. Damonovy činy ho dostanou do hrozného sporu se Stefanem a napětí, které mezi nimi začne vřít kvůli rozdílným názorům, jak zachránit Elenin život, se vyvine v rozsáhlý konflikt. Poté, co Tyler obdrží znepokojující telefonát, se vrací zpět do Mystic Falls. S úplňku označující příchod obětního rituálu, spolu Stefan a Elena tráví romantický den s obavou, že bude poslední.

Synopsis - 2x19 - Klaus

18. července 2011 v 19:28 | Michelle
KLAUS JE ODHALEN - Stefan a Damon jsou rozčilení, když zjistí, že se jim oběma Elena vzpírala aby si vytvořila nové spojence a převzala kontrolu nad plánem týkajícím se Klause. Nesouhlas nad tím, jak ochránit Elenu vede k napětí mezi bratry Salvatory. Mezitím má Stefan plné ruce práce s udržováním zmatené a vystrašené Jenny v bezpečí. Flashbacky z roku 1491 odhalí Katherininu seznámení s Elijahem a Klausem, spolu s původem prokletí měsíčního kamene. Elena se dozvídá nové šokující informace o motivech Klause.

Synopsis - 2x18 - The Last Dance

18. července 2011 v 19:16 | Michelle
TANEC V NEBEZBEČÍ - Zatímco střední škola připravuje "Tanec ze 60.let, Elena začne dostávat znepokojivé zprávy od Klause skrze neobvyklý zdroj. Bonnie se snaží přesvědčit Jeremyho, že je dostatečně silná na to, aby pomohla Eleně ale ustaraný Jeremy žádá o radu Stefana . Caroline přemlouvá Matta, aby ji na tancovačku vzal. Damon a Alaric očekávají, že Klaus se na akcí vsadí, protože se zúčastní jako dozor. Jenže Klaus hraje komplikovanou hru, která je nutí držet se stranou. Damon nakonec přichází s novým plánem, který každého šokuje a rozruší.

Synopsis - 2x17 - Know Thy Enemy

18. července 2011 v 18:43 | Michelle
SCHOVANÉ PŘÍMO NA OČÍCH - Elena a Alaric jsou ostře proti Johnovi, když Isobelin nečekaný příchod nechává Jennu úplně zničenou. Bonnie spolupracuje s Damonem a Jeremym aby přišla na kouzlo, které bude muset využít sílu jejích předků. Caroline se zlomeným srdcem neví, co má dělat s Mattem. Stefan a Damon si uvědomují, že našli novou tajnou zbraň.

Synopsis - 2x16 - The House Guest

18. července 2011 v 18:37 | Michelle
NOC PŘIZNÁNÍ - Katherininy hry už sice lezou všem na nervy, ale Damon, Stefan a Elena si jsou dobře vědomi, že její znalosti historie Mystic Falls jim mohou pomoci zůstat naživu. Caroline je rozčilená kvůli svému vztahu s Mattem a snaží se najít nový způsob, jak získat jeho pozornost. Alaric překvapuje Jennu svým přiznáním, Katherine se zase přiznává Damonovi. Stefan s Bonnie se snaží přesvědčit Jonase s Lukou, že by měli všichni pracovat společně, jenže Jonasova nedůvěra nakonec vyvrcholí v střed plný násilí.

Synopsis - 2x15 - The Dinner Party

18. července 2011 v 18:30 | Michelle
STEFAN VYPRÁVÍ ELENĚ O JEHO TENNÉ MINULOSTI - Stefan vypráví Eleně o temných časech jeho života a o osobě, jejíž vliv všechno změnil. Jonas si vyjasní své pocity k Bonnie a Jeremymu poté, co dostane pravdu z Luka. Damon zatímco se snaží chytit Elijahovho strážce, přichystá pro sebe, Jennu, Alarica a Andy večírek, jenže jeho plán ztroskotá, když se dozví nejnovější informaci.

Synopsis - 2x14 - Crying Wolf

18. července 2011 v 18:25 | Michelle
TAJEMSTVÍ A LŽI - Stefan s Elenou si neuvědomují, že jsou sledováni když jdou - jak doufají - na romantický víkend do rodinného sídla Gilbertových u jezera. Jenna začíná obávat, že k ní Alaric není upřímný. Jules sice vysvětlí Tylerovi důležitost kletby slunce a měsíce, ale vynechá jeden podstatný detail. Damon navštíví Historický spolek, aby se povídal s Elijahem, jenže ten mu nechce prozradit žádné tajemství. Bonnie se podaří s pomocí Caroline a Jeremyho zjistit novou šokující informaci o Lukovi. Tyler dává Mattovi pár přátelských rad o vztazích.

Synopsis - 2x13 - Daddy Issue

18. července 2011 v 18:18 | Michelle
VÝBĚR STRANY - Elenu, Jennu i Damona velmi nepříjemně překvapí návrat Johnathana Gilberta do Mystic Falls. Caroline se svěří Stefanovi o svém rozhovoru s Tylerem a Stefan se snaží co nejlépe domluvit Tylerovi, který je naprosto zmatený a rozrušený. Jeremy se snaží uklidnit Bonnie po jejím znepokojujícím rozhovoru s Jonasem. Když Jules zajme rukojmí, situace rychle vystupňuje až do násilného střetu.

Synopsis - 2x12 - The Descent

18. července 2011 v 18:13 | Michelle
ZKÁZA, NADĚJ A OSOBNÍ VZRŮST - Stefan si myslí své o Eleninom novém plánu na budoucnost. Zatímco se Damon snaží z Jules dostat pravdu, požádá Elenu, aby pohlídala Rose, jenže se z toho vyvine nečekaně nebezpečná záležitost. Caroline s Mattem se snaží být o svých pocitech jeden k druhému upřímní a Caroline je překvapená, jak Tyler reaguje na její šlechetnost. Damon se snaží skrýt v sobě skutečné pocity, když ho krize života a smrti udeřil víc, než by čekal.

Synopsis - 2x11 - By The Light Of The Moon

17. července 2011 v 11:04 | Michelle
Tyler ČELÍ SVÉ PRVNÍ PŘEMĚNĚ - Jelikož se blíží úplněk, Caroline pomáhá Tylerovi připravit se na první přeměnu, kterou nemůže zastavit. A zatímco se Stefan a Katherine slovně provokují, Damon s Alaric jsou podezřeni ohledně cizinky Jules, která se objeví v Mystic Falls hledajíc svého ztraceného přítele - Masona. Elena začíná být frustrovaná tím, jak se Jeremy i její ostatní přátelé podílejí na její ochraně a snaží se ji udržet v bezpečí. Bonnie a Luka pracují společně na kouzlu, přičemž každý z nich stále chrání tajemství toho druhého. Elijah se také nečekaně objeví s nabídkou, která by mohla vše změnit.

Synopsis - 2x10 - The Sacrifice

17. července 2011 v 11:02 | Michelle
JEREMY DĚLÁ NEBEZPEČNOU CHYBU - Elena se rozhodne vzít záležitost do svých rukou a nabízí Rose lákavou nabídku pomoci. Jakmile se ale události začnou vymykat kontrole, požádá Rose Damona, aby vzal do svých rukou plán který už ale Elena začala. Jeremyho lehkomyslný pokus pomoci Bonnie získat měsíční kámen ho dostane do situace, kdy je ohrožen nejen jeho život, ale zároveň tím dostává do nebezpečí i Stefana. Bonnie a Luka se začínají sbližovat. Tyler ukazuje Caroline sklep Lockwoodových, kde Caroline učiní děsivé odhalení.

Synopsis - 2x09 - Katerina

17. července 2011 v 11:00 | Michelle
KATHERININA MINULOST JE ODHALENÁ - Elena se vystavuje nebezpečí, když se snaží najít pravdu o Katherinině minulosti a také co skrývá její vlastní minulost. Elena ví, že by Stefan s plánem nikdy nesouhlasil a tak prosí Caroline aby mlčela. Damon vykořisťuje svého nového důvěrníka při odhalování moci a účelu měsíčního kamene. Jeremy a Bonnie se seznamují s Lukem - novým studentem se šokující rodinnou historií.

Synopsis - 2x08 - Rose

17. července 2011 v 10:57 | Michelle
PRADÁVNÁ BYTOST V MYSTIC FALLS - Stefan a Damon se dozvídají nové informace na téma lidí, upírů a událostí v dávné minulosti poté, co přicházejí na pomoc Eleně. Jeremy pomáhá Bonnie po velmi těžkém a vyčerpávajícím kouzlu. Caroline dělá vše proto, aby trochu usnadnila Tylerovi v jeho těžkém životním období. Damon a Stefan se dozvídají nové informace.

Synopsis - 2x07 - Masquerade

17. července 2011 v 10:55 | Michelle
SMRT NA MAŠKARNÍM PLESE - Stefan a Damon se dohodnou na novém způsobu, jak se na maškarním bále u Lockwoodových vypořádat s Katherine. Katherine se staví u své staré známé - Lucy, aby ji doprovázela na bál. Bonnie, Jeremy a Alaric dělají, co mohou aby pomohli Stefanovi a Damonovi, ale Katherine má připravené překvapení, o kterém nemohl nikdo tušit. Okolnosti se zvrtnou, když Matt a Tyler se svými přáteli začnou popíjet alkohol.

Synopsis - 2x06 - Plan B

17. července 2011 v 10:52 | Michelle
KATHERINE SI VYBÍRÁ NOVOU OBĚŤ - Jeremy se snaží pomoct Alaricovi a Damonovi s vypořádáním se s Katherine, a to navzdory Elenině snaze udržet ho v bezpečí. Šerifka Forbesová a Caroline tráví několik vzácných chvil jako dcera a matka. Bonnie náhodou zjistí nové informace o Masonovi a podělí se s nimi se Stefanem, čímž přinutí Damona, aby vzal věci do svých rukou.

Synopsis - 2x05 - Kill Or Be Killed

17. července 2011 v 10:50 | Michelle
MASONOVA MINULOST JE ODHALENA - Tyler se od Masona dozvídá více o prokletí Lockwoodových. Damon a Stefan se hádají kvůli tomu, jakým způsobem se mají vypořádat s Masonem. Elena se snaží držet Jeremyho od toho, aby se stále více nezaplétall do tajemství Lockwoodových i když Jeremy se snaží si s Tylerem nebrat servítky. Mason se podělí se šerifkou o šokující informaci, vedoucí k noci plné násilí, vyznání a lámání srdcí.
 
 

Reklama

Copyright © 2010 - 2011 | Fansite | iHeart-NinaD
Hosting | blog.cz