Nina About Katherine, Relationships, heroes and favorites!

19. července 2011 v 20:12 | Michelle |  N - News and Info
Nina měla rozhovor pro TV Guide, kde povídala o chemii mezi hlavními postavami, jednu z nich hraje ona, další Ian Somerhalder a další Paul Wesley, o Katherine a naplnění.
Co je ta nejlepší věc na hraní dvou postav?
Nina: Nikdy to není nuda! Celou dobu žiji v napětí poznání různých epich, získávání akcentů, dalších jazycích, nebo osobních rysů.
Pojďme mluvit trochu o někom starším. Kdo je skutečně Katherine?
Nina: Katherine je neklidná duše, vnitřně roztrhaná žena. Současně, nicméně, je velmi silná a sebevědomá mrcha. Starala se sama o sebe tak dlouho, až se proměnila v "ježka". Mezi těmito bodlicemi je však stejná. Jen málo lidí ji může zasáhnout, ale to neznamená, že když se to stane, že to nezahraje ku svému prospěchu. S Katherine je vždycky legrace. Vytáhne z každé situace co nejvíce.
A co dvojník - Elena?
Nina: Elena je naprostý opak. Důvěřuje, miluje, je to dobrosrdečná bytost, která se neustále stará o všechno, jen ne o sebe. Elena touží žít ve štěstí a lásce. Bohužel, příliš často je velmi tvrdohlavá. Takže u ní vlastně jde jen o zachování a zkoumání mezí rovnováhy života. Zdá se, že má dvě tváře - tu dobrou i špatnou.
Která postava se ti nejvíce podobá?
Nina: V mnoha ohledech je to Elena, máme obě hodně společného. Je to prostá dívka, která se snaží najít místo v životě.
Je Katherine stále obtížnější hrát?
Nina: Šatní skříň a účes opravdu pomáhá! Vždycky mám divný pocit, když jsem na scéně jako Katherine, trochu se stydím. V případě Eleny je to ale snadné - džíny a tričko, hladké a pohodlné. A pak, když jsem nasadila svoje kroužky (Katherine má vždycky prsteny nebo náramky) špendlíky, oblečení a natočené tmavší vlasy .. všechno do sebe zapadne a je to o dost snažší.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Copyright © 2010 - 2011 | Fansite | iHeart-NinaD
Hosting | blog.cz